Návrhy interiérů, rodinných domů či zahrad
jsou mým oblíbeným žánrem.


Když před sebou spisovatel vidí čistý list papíru, začnou se mu v hlavě splétat slova ve věty, věty v kapitoly a kapitoly v celé příběhy.

Pro mě je nepopsaným papírem váš prostor. Jakýkoliv interiér, který toužíte upravit, 
navrhnout jedinečný dům pro vás a vaši rodinu či kreativně propojit interiér s přírodou. Beru do ruky tužku a začínám skicovat své návrhy. Výsledkem nebude knižní bestseller. Jediným mým cílem a přáním je vytvořit design či projekt, který bude v dokonalé harmonii s vaší osobností.

Stavíte nový dům, pořizujete byt, anebo právě přemýšlíte o zvelebení svého pracovního prostředí? Možná máte v hlavě základní myšlenku, třeba máte spousty nápadů, ale za žádnou cenu se vám nedaří skloubit je dohromady do harmonického celku…

Obraťte se na architektonické studio RELATO DESIGN. Společně najdeme cestu k osobitému interiéru přesně podle vašich přání.
"… pojďme napsat vašemu interiéru
nový příběh"


Jmenuji se Jana Kábelová a těším se na naše setkání i následnou spolupráci.


Každému návrhu předchází osobní schůzka. Moc ráda vás poznám a navnímám všechny vaše představy. Vytvořím bytový design na míru přesně podle vašeho rozpočtu a vyberu vám originální a osobité doplňky. Po celou dobu realizace tu budu pro vás a každý krok spolu budeme konzultovat. 

Individuální přístup pro mě není prázdnou frází. Patří k nejdůležitějším pilířům bytového studia RELATO DESIGN.

Díky dlouholetým zkušenostem s bytovou architekturou vám dokážu pomoci s návrhem interiérů bytů, rodinných domů i komerčních prostor, jako jsou obchody, restaurace a kanceláře. 


Dohlédnu na dodržení správného postupu od počátečního návrhu interiéru až po kvalitní realizaci. Zajistím vám spolupráci s autorizovanou stavební inženýrkou, která se specializuje na návrhy domů, i s dalšími osvědčenými partnery a dodavateli. 


Realizace vysněného interiéru bude odsýpat
jako perfektně vystavěná zápletka vašeho
oblíbeného románu.

Přesvědčte se sami, že spolupráce s bytovým
architektem už není zbytečný luxus pouze pro
vyvolené. 


Rozpočet si určíte sami a já vám garantuji, že zadanou částku rozhodně nepřekročíme. Jistota správného postupu a kvalitní realizace vám naopak dokáže spoustu peněz ušetřit. Stejně tak ušetří i váš drahocenný čas. 


Celý proces realizace se navíc stane úžasnou zábavnou hrou, která vás bude neskutečně bavit.